Клопп: Не знаю, на якому місці Ліверпуль

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував перемогу над Хаддерсфілдом (3:0) у 10-му турі АПЛ.

"Я дуже радий, що ми перемогли. У першому таймі ми зіграли не найкращим чином. Ліверпуль приділив багато уваги тому, щоб не дати супернику контратакувати. Однак ми створили дуже мало біля чужих воріт. У другому таймі ми почали грати більш орієнтовано на ворота Хаддерсфілда і забили свої голи. Незабитий пенальті трохи спантеличив нас, але ми змогли забити три голи на будь-який смак і дуже важливо, що не пропустили у свої ворота. Ми зробили правильні висновки і добре відреагували на поразку Тоттенхема. Нині у Ліверпулі справжня родина. Усі хочуть перемагати разом, досягати успіху, ніхто не хоче покидати команду. Нам трохи не пощастило у перших турах. Ми не дорахувалися 3-4 очок. Я не знаю, на якій позиції зараз знаходиться Ліверпуль, але очевидно, що не на добрій», – сказав Клопп.