Бистров: Про «Барселону» поки що рано говорити

Півзахисник казанського "Рубіна" Петро Бистров прокоментував перемогу над датським "Копенгагеном" (1:0) у матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Вдалося забити м'яч, а у другому таймі більше зосередитися на обороні та небезпечних контратаках. Нам хотілося здобути першу перемогу в Лізі чемпіонів, тому у перерві тренер попросив надійно зіграти у захисті та постаратися подвоїти перевагу, заспокоїти гру.

Про «Барселону» у роздягальні не говорили, просто привітали одне одного з перемогою. Про каталонців думатимемо пізніше.

Про шанси на вихід говорити зарано. Сьогодні ми перемогли "Копенгаген", а не "Барселону". Хлопці віддали багато енергії на полі, тому навіть не вистачає сил потішитися на честь перемоги», - наводить слова Бистрова Sportbox.ru.