Рома забила чотири нерозділені голи у ворота Інтера

У рамках 22-го туру італійської Серії А "Рома" на своєму полі розгромила міланський "Інтер" - 4:0.

Рахунок було відкрито вже на 13-й хвилині зустрічі – навісну передачу з флангу у виконанні Франческо Тотті замкнув ударом головою захисник Жуан.

На 41-й хвилині форвард «Даллороссі» Фабіо Боріні отримав м'яч у штрафному майданчику, на замаху прибрав Майкона і відправив м'яч у ворота «Інтера».

На 49-й хвилині захисники «нерадзуррі» помилилися під час скоєння штучного офсайду, чим скористався Боріні. Форвард отримав м'яч від Жуана і без проблем переграв Жуліо Сезара.

Точку у матчі на 89-й хвилині поставив Боян Кркіч. Екс-гравець «Барселони» прийняв пас від Фабіо Сімплісіо та наважився на удар. М'яч влетів точно в кут воріт.

У турнірній таблиці "Рома" посідає шосте місце (34 очки), а "Інтер" - п'яте (36 очок). Лідерство утримує "Ювентус" (45 очок), на одне очко від нього відстає "Мілан".