Мілан розібрав Арсенал на запчастини

Італійський "Мілан" удома здобув впевнену перемогу над лондонським "Арсеналом" (4:0) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Початок розгрому поклав Кевін-Прінс Боатенг. На 15-й хвилині зустрічі нападник «Мілана» зумів як слід скористатися провалом оборони «Арсеналу».

Подвоїв перевагу "Мілана" Робіньо. На 38-й хвилині матчу «Мілану» вдалася результативна контратака - Златан Ібрагімович втік лівим флангом атаки, увійшов до штрафного майданчика і зробив ідеальну передачу точно на голову Робіньо, який і вразив ворота суперника.

У дебюті другого тайму Робіньо забив знову. І цього разу асистентом бразильцю виступив Ібрагімович.

Точку ж у матчі поставив сам швед. На 79-й хвилині зустрічі Ібрагімович без проблем реалізував одинадцятиметровий удар, який він сам і заробив.