Томас Тухель: У поєдинку з Баварією показали футбол топ-класу

Головний тренер дортмундської «Боруссії» Томас Тухель поділився думкою про домашній матч 11-го туру чемпіонату Німеччини з «Баварією», який завершився перемогою його підопічних з рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі забив П'єр-Емерік Обамейянг на 11-й хвилині гри. «Для нашої команди кожен матч із «Баварією» це можливість показати все, на що ми здатні. Поєдинок, як і очікувалося, вийшов дуже важким. Коли виходиш на ринг проти «Баварії», не варто розраховувати, що залишишся без фінгалу, без пропущеного м'яча. Їх слід зупинити, і саме це нам і вдалося зробити. Неважливо, наскільки складно нам доводилося під час поєдинку - ми впевнено оборонялися, не здавалися, зберігали відвагу і продовжували боротися. Особливо ми змогли проявити себе на останніх хвилинах гри. Ми дозволили «Баварії» створити лише кілька напівмоментів, але по-справжньому гольових шансів вона не мала. Тому можна сказати, що ми показали футбол топ-класу», – сказав Тухель. Після перемоги над «Баварем» дортмундська «Борусія» має у своєму активі 21 набране очко та посідає третє місце у чемпіонаті Німеччини.