АЛЕГРІ: «Намагатимемося грати з Реалом на одному рівні і перемогти»

Головний тренер «Ювентуса» Массиміліано Алегрі поділився думкою про протистояння з «Реалом» у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і згадав минулорічний розв'язок турніру в Кардіффі, коли туринці були розгромлені іспанським клубом з рахунком 1:4.

«Завтра ми граємо із командою, яка щороку є учасником Ліги чемпіонів, а з 2011 року доходить як мінімум до півфіналу турніру. Ліквідація такої команди сильно надихнула б «Ювентус», але ми впевнені, що прийматимемо найкращий клуб Європи. Наша мета – грати на одному рівні та постаратися перемогти. Мадридці можуть пробратися в нашу штрафну площу за допомогою двох-трьох проходів, тому ми повинні бути вкрай уважними і використовувати захист як основу для атак у відповідь. У Кардіфф перші 15 хвилин другого тайму ми психологічно страждали і просто здалися в якийсь момент, а «Реал» зміг слідом за другим м'ячем відправити у ворота і третій. Цього разу ми маємо намір догравати всі епізоди до кінця», - сказав Алегрі.