Златко ДАЛИЧ: "У фіналах такі пенальті не призначаються"

Наставник збірної Хорватії Златко Даліч після матчу із Францією (2:4) не приховував свого розчарування рішенням арбітра поставити пенальті у ворота його команди.

«Вітаю Францію з чемпіонством. Перші 20 хвилин ми контролювали гру, потім зі стандартного положення вийшов автогол. Ми відігралися, але здобули пенальті. Не коментуватиму роботу судді, але у фіналах ЧС такі пенальті не призначаються. Не принижую заслуги Франції, але нам сьогодні трохи не пощастило. Цей матч був найкращим із усіх, які ми зіграли на цьому ЧС. Ми пропустили голи від сильної команди, але не можна таких помилок припускатися. Ми пишаємося своїм досягненням, незважаючи ні на що. Чи продовжу роботу зі збірною Хорватії? Зараз я готовий трохи відпочити. Ми працювали напружено кілька місяців. Зараз візьму таймаут, перепочину. Ніколи не приймаю рішень нашвидкуруч», - сказав Далич.