Юрген КЛОПП: «Це було блискуче»

Наставник "Ліверпуля" Юрген Клопп прокоментував упевнену перемогу над "Манчестер Юнайтед" (3:1) у 17-му турі чемпіонату Англії.

«Дуже задоволений сьогоднішньою грою «Ліверпуля». Хлопці зіграли чудово. Ми боролися та грали у футбол з неймовірно сильною командою. "Манчестер Юнайтед" не хотів грати від оборони, але ми не дозволили йому багато чого. Хлопці хотіли здобути перемогу навіть заради Алісона. Через півгодини ми трохи заплуталися, захопившись грою без просування вперед, і в цей період вони забили гол і повернулися в гру У другому таймі ми почали відчувати деяке роздратування від того, що всі наші старання були марні. Але потім вийшов Шакірі та забив два голи. Це було блискуче. Що ця перемога означає з погляду боротьби за титул? Сьогодні ми грали з «Манчестер Юнайтед» і не думали про титул. Просто хотіли перемогти у складному матчі. Ми усвідомлюємо, що хороша команда, але це потрібно доводити знову і знову», – сказав Клопп. Нагадаємо, після 17 зіграних турів «Ліверпуль» випереджає МЮ на 19 очок.