Олександр Поворознюк: У Інгульця вкрали перемогу! У перерві до арбітрів заходив спортдиректор Львова. Що він там робив?

Президент Інгульця Олександр Поворознюк залишився дуже незадоволеним суддівством матчу зі Львовом 1:1.

Що тут коментувати? У нас вкрали перемогу! Упереджене суддівство у матчі було видно не озброєним оком. Це якесь суддівське свавілля! Не зарахували гол Мкомоли. Не дали червону руку у штрафному майданчику. Не дали червону за фол останньої надії на Сітчінаві. Дозволили Львову зберегти обличчя. Чи не зарахували чистий гол Коваленка. Нехай подивляться повтори. Мені мої співробітники дзвонять, що у перерві до арбітрів заходив спортивний директор ФК Львів. Що він там робив? Він не має права туди заходити!

Уже не вперше судді допомагають нашим суперникам. Мені дзвонять колеги, вболівальники та розповідають, що у нас вкрали 3 очки. Вкладати гроші у футбол не хочеться після таких матчів. Ми ніколи не працювали і не працюватимемо із суддями. Може, саме тому до нашого клубу таке ставлення? Можливо, комусь не хочеться бачити наш клуб у УПЛ? Але ми битися за кожен бал і обов'язково засмутимо всіх наших недоброзичливців, — сказав Поворознюк.