Скрипник - про перемогу над СК Дніпро-1: У першому таймі ми звикаємо до суперника, а в другому - дотискаємо

Тренер вважає, що його підопічні заслужили три очки.

Головний тренер Зорі Віктор Скрипник прокоментував впевнену перемогу команди над СК Дніпро-1 3:1 у 12-му турі Favbet Ліги. Фахівець зазначив, що луганчанам було дуже важко через погане поле та морозну погоду.

Дуже важка гра, бо погане поле, важке, морозна погода. Плюс важливий конкурент, який був мотивованим. Вони мали 4 поразки поспіль, хлопці хочуть реабілітуватися. У нас важкий період із єврокубками: ми тільки відновлюємось і одразу граємо. Зрештою, можу сказати, що перемога для нас заслужена, хоч було дуже важко, — сказав Скрипник.

У першому таймі ми звикаємо до суперника, а в другому — дотискаємо. У нас таке й торік було. Я не проти й надалі забивати лише у других таймах, аби ми перемагали.

«Кочергін захворів. Мінусова температура і сподіваємося, що нічого важкого з ним. Але враховуючи ситуацію у світі, триматимемо кулаки. Завтра у нас ПЛР-тестування, тому дивитимемося».