Ігор Йовічевіч: Незрозуміло, як арбітри прийняли поле, адже був просто бетон

Головний тренер Дніпра-1 Ігор Йовічевич прокоментував поразку від Зорі 1:3 у 12-му турі УПЛ.

Вітаю Зорю з перемогою. Думаю, у першому таймі ми контролювали гру без м'яча, наголошували на організованій обороні та контратаках. Було дуже важко протистояти гарній команді, хоч і мали свої моменти. Шкода, що не забив Назаренка, адже пішла б зовсім інша гра.

Матч був до першого гола на такому полі, де основною метою було не впасти. Дуже незрозуміло, як його арбітри прийняли, адже був просто бетон. Деякі наші футболісти не могли просто утримати рівновагу.

Футболісти Зорі адаптувалися краще. Перший гол надав їм сил, ми розкрилися, і пішла гра, яка супернику підходить – контратаки через Громова та Кабаєва. Ми надали їм багато простору, чого не було в першому таймі, поки ми мали результат, – сказав Йовічевич.