Клопп: Щоб пройти до півфіналу Ліги чемпіонів, потрібно заслужити на це право. Ми не досягли його

Наставник Ліверпуля - про поразку від Реала у першому матчі 1/4 фіналу ЛЧ.

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував поразку своєї команди від мадридського Реала 1: 3 в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Якщо хочеш потрапити до півфіналу, потрібно заслужити на це право. Ми не досягли цього права, особливо якщо говорити про перший тайм. Єдиний позитивний момент у всьому, якщо не брати до уваги забитого м'яча на виїзді, полягає в тому, що це був лише перший матч.

Другий гол... Такі помилки трапляються. Я не дуже задоволений тим, як ми грали з м'ячем. У разі потрібно створювати моменти, діяти краще. Сьогодні ми не заслужили на більше. Але забитий у другому таймі м'яч дає нам бодай якусь надію.

Неможливо протистояти швидкості Реала, якщо втрачаєш м'яч у невідповідний момент. Втрата м'яча сама по собі не є проблемою, якщо момент не є критичним.