Луїш Каштру: Докладених зусиль було недостатньо для перемоги над Олександрією

Наставник Шахтаря - про поразку від команди Володимир Шаран.

Головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру прокоментував поразку від Олександрії 0: 2 у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги.

У перші 10 хвилин ми створили кілька добрих моментів, контролювали гру. Олександрія нічого не могла з цим вдіяти. Але після серії травм та замін команда втратила стабільність. Ще більша ситуація загострилася після пропущеного м'яча. Так, ми намагалися, але не реалізували свої моменти. Мабуть, докладених зусиль було недостатньо для перемоги.

У нас у стартовому складі мали бути Додо, Кривцов, Бондар і Сіпріано і через 15 хвилин ми грали без трьох цих гравців. Заміна Бондаря призвела до ще однієї обов'язкової заміни через ліміт на легіонерів. Вибір упав на Додо, він говорив про якийсь дискомфорт під час розминки. Він мав проблеми з правою ногою. Було дуже багато ключових моментів, які відбуваються не лише під час матчу, а й до стартового свистка», - заявив Каштру.