Артем Франков: Зв'язка Ярмоленка-Яремчука - це сила і міць!

Спеціаліст поділився враженнями про перший тайм матчу Україна - Північна Македонія.

Головний редактор журналу Футбол Артем Франков поділився думкою про перший тайм поєдинку Євро-2020 Україна - Північна Македонія, який завершився з рахунком 2:0 на користь синьо-жовтих. Забитими м'ячами відзначилися Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.

І ось вам різниця у тлумаченнях: Крихов'як за таке з меншими наслідками отримав картку; персонаж, який ледь не зламав Ярмолу, типу ні в чому не винен, випадково повз нього пробігав.

Все у справі так і має бути. Зв'язка Ярмоленка-Яремчука – це сила, це міць! Ярмо Єреми...

І суддя якийсь аргентинський... Я написав після Миколенка, а не після Шапаренка, - написав Франков.

Матеріал використаний: Джерело - Telegram