Маркевич: Добре поле допомогло Маріуполю показати свої сильні якості

Вчора ФК Маріуполь провів другий контрольний матч на зборах у Туреччині проти українського клубу Полісся.

Учора ФК Маріуполь провів другий контрольний матч на зборах у Туреччині проти українського клубу Полісся. Зустріч закінчилася перемогою азовців із рахунком 3:0. Головний тренер Остап Маркевич так прокоментував результат гри:

— Дуже хороше поле — це, звичайно, визначальний фактор. Ми змогли виявити свої сильні якості, особливо у другій половині зустрічі.

У першому таймі в простих ситуаціях припускалися багато помилок, тому у нас не виходило з'єднати компоненти комбінаційної гри. Але це нормально, хлопці під навантаженням і суперник чинив гідний опір. Полісся діяло організовано і більшу частину першого тайму не дозволяло нам демонструвати свій швидкий комбінаційний футбол. Було видно, що вони добре вивчили нас і намагалися нейтралізувати наші сильні сторони. Хороша команда з дуже боєздатним складом, бажаю їм удачі, вони мають претендувати на найвищі місця у Першій Лізі.