Екс-футболісти УПЛ блиснули у матчі Німану та Торпедо

Торпедо-БелАЗ відпускає БАТЕ у відрив.

Торпедо-БелАЗ відпускає БАТЕ у відрив. Сьогодні переслідувач лідера вирушив у гості до Німану, але виїхав ні з чим. У першому таймі блиснули екс-гравці УПЛ - українець Юсов відкрив рахунок за гостей, а Неман порівняв зусиллями колишнього футболіста Зірки Рассадкіна з подачі Кадимяна - 1:1. У другому таймі господарі забили ще двічі та зафіксували остаточний рахунок 3:1.

2020, Чемпіонат Білорусі. 1-е коло. 10-й тур.

Німан - Торпедо-БелАЗ 3:1 1:1
Голи: Юсов, 10 0 : 1; Рассадкін, 44 1: 1; Жуковський, 69 пенальті 2:1; Марушич З., 90 3 : 1
Німан: Дудар; Васильєв Ан.; Стойковіч Д.; Слабашевич; Якимів Анд.; Марушич З.; Легчілін; Кадимян Лєшко Є., 86; Забєлін; Жуковський Вегеря, 72; Рассадкін Яблонський М., 59
Торпедо-БілАЗ: Сямук; Алісейко; Яшин; Устинов; Юсов Журневич, 60; Степанов Н.; Миколайович Антилівський, 46; Липі Велозо; Капленко; Габрієл Рамос; Горбачик Леонович, 83
Попередження: Якимів Анд., 53; Васильєв Ан., 76; Вегеря, 81 - Ліпі Велозо, 81

2020, Чемпіонат Білорусі: Турнірна таблиця