Топ-гра: Малиновський завдав по воротах Ювентуса 3 удари за 26 хвилин

Настирливість українці принесли плоди на 81-й хвилині.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський, який на 67-й хвилині вийшов на заміну в матчі 32-го туру Серії А проти Ювентуса, став лідером своєї команди за кількістю завданих ударів.

За 26 хвилин чистого часу, проведеного на полі, Малиновський відзначився 3 ударами, один з яких на 81-й хвилині став гольовим. . Всі свої спроби форвард здійснив у першому таймі, відкривши рахунок на 16-й хвилині. Зазначимо також, що в активі Малиновського 7 передач у матчі всі – точні, з яких 2 були виконані вперед та 1 – назад. Ще українець взяв участь у 7 єдиноборствах, вийшовши переможцем з 4, а також здійснив 2 спроби обведення 1 - успішна.

Нагадаємо, матч Ювентус - Аталанта - завершився нічиєю 2: 2. провів Кріштіану Роналду.