Гол Яремчука – це рівень Ібрагімовича: наставник Гента розсипався у компліментах українцю

Головний тренер Гента Хейн Ванхазебрук прокоментував нічию своєї команди з одним із лідерів Ліги Жупіле Генк 1: 1.

Так чи інакше ми добре відреагували на пропущений гол. Яремчук змусив суперника сфолити. Була червона картка, і ми нарешті закінчили перший тайм голом.

Він може записати собі на рахунок добрий матч. На ньому суперник заробив червону картку, він забив. Гол Романа – це рівень Ібрагімовича. Те, як він забив цей м'яч, закинув його у дальню штангу, це неймовірно. Але це також був єдиний гарний удар, який ми завдали. Є над цим більше працювати. Має бути більше можливостей і більше голів.

Нагадаємо, Яремчук спочатку змусив суперника заробити на собі червону картку, а потім уже в доданий до першого тайму час зрівняв рахунок у матчі і приніс своїй команді важливе очко.