Ми повернемось. Манчестер Сіті відреагував на поразку у фіналі Ліги чемпіонів

Прес-служба Манчестер Сіті прокоментувала поразку у фінальному матчі Ліги чемпіонів з Челсі 0:1.

У фінальному матчі Ліги чемпіонів Челсі переграв Манчестер Сіті. Зустріч проходила на стадіоні Драгау в Порту Португалія і завершилася з рахунком 1:0.

На 37-й хвилині захисник Челсі Тьяго Сілва отримав пошкодження. Сілва зіткнувся з півзахисником Сіті Філіпом Фоденом. Захисник синіх довго лежав на полі, але продовжив гру. Однак за кілька хвилин Сілву замінив захисник лондонської команди Андреас Крістенсен.

На 43-й хвилині Хаверц відкрив рахунок у матчі. Мейсон Маунт зробив неймовірний пас зі своєї половини поля на хід Хаверцу, який переграв голкіпера Манчестер Сіті Едерсона і відправив м'яч у порожні ворота. На 60-й хвилині півзахисник Манчестер Сіті Кевін Де Брейне отримав травму в зіткненні із захисником Челсі Антоніо Рюдігером і був замінений. Бельгієць залишив поле у ​​сльозах.

Челсі вдруге в історії став переможцем Ліги чемпіонів. Манчестер Сіті вперше грав у фіналі турніру.