Два європейські клуби зацікавлені у послугах Довбика та готові розпочати переговори про його трансфер

Нападник Дніпра-1 і збірної України Артем Довбик, який став героєм недавнього матчу 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція — Україна 1:2, уже потрапив під приціл скаутів європейських клубів.

Так, за інформацією TMW, у послугах 24-річного футболіста зацікавлені італійський Торіно та іспанський Реал Сосьєдад. Як стверджує джерело, інтерес обох клубів має предметний характер — вони вже зараз готові розпочати переговори з Дніпром-1 щодо трансферу Довбика.

Нагадаємо, у згаданому поєдинку Швеція — Україна Довбик вирішив результат зустрічі, забивши м'яч на 1 компенсованій хвилині другого додаткового тайму. Гол форварда вивів українську збірну до чвертьфіналу Євро-2020.