Металіст 1925 року переміг Рух у дебютному матчі в УПЛ

Львівський клуб не зумів обіграти новачка чемпіонату.

Металіст 1925 року вдома переміг львівський Рух 2:1 в матчі першого туру української Прем'єр-ліги. Для харківського клубу це був перший поєдинок у елітному дивізіоні.

Вже на 7-й хвилині зустрічі Юрій Батюшин вивів Металіст 1925 року вперед. Півзахисник став автором дебютного голу харків'ян в УПЛ.

Ближче до перерви господарі поля відзначились ще раз. Дмитро Криськів прицільно пробив з-за меж штрафного майданчика.

На початку другого тайму Рух скоротив відставання у рахунку зусиллями новачка команди Ореста Кузика. Зрівняти рахунок гостям так і не вдалося. Як підсумок, дебютна перемога Металіста 1925 року в УПЛ.

30 липня Металіст 1925 року на виїзді зіграє проти Колоса. Рух 1 серпня зіграє в гостях із Ворсклою.