Заміни протягли "Челсі" до півфіналу Ліги чемпіонів.

Завдяки голам Андре Шюррле і Демба Ба Челсі, які вийшли на заміну, на Стемфорд Брідж відіграв дефіцит у два м'ячі у Парі Сен-Жермен і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів УЄФА.

У парижан не потрапив у заявку Златан Ібрагімович, який пошкодив задній м'яз стегна у першій чвертьфінальній зустрічі. У складі "Челсі" був відсутній дискваліфікований півзахисник Рамірес.

Господарі, які програли тиждень тому з рахунком 1:3, почали активніше, проте тривалий час до небезпечних моментів справа не доходила. "ПСЖ" надійно грав в обороні і зрідка робив контрвипади. Як не дивно, лондонцям допомогла вимушена заміна. На 16-й хвилині Еден Азар отримав травму і на поле вийшов Шюррле.

З німцем на вістрі атак "Челсі" заграв цікавіше. Перший дзвіночок для гостей продзвенів після штрафного Френка Лемпарда - м'яч зрикошетив від стінки і полетів точно в ближній кут, але Сальваторе Сірігу продемонстрував відмінну реакцію. А на 32-й хвилині Браніслав Іванович з правого флангу викинув аут, Давид Луїс зробив знижку потилицею на Шюррлі, а той у дотик послав м'яч у сітку, забивши свій перший гол у поточній Лізі чемпіонів.

На цьому сині не заспокоїлися, і невдовзі Гері Кехілл міг подвоїти перевагу. Захисник зблизька пробив вище воріт. Підопічні Лорана Блана до перерви так і не відійшли від шоку. У них зовсім нічого не виходило в нападі.

У другому таймі "Челсі", якому для виходу в наступний раунд потрібно було ще забивати, продовжив володіти ініціативою. Невтомний Шюррле, скориставшись ідеальним пасом Вілліана, потрапив у перекладину. На добивання рвонув Самюель Ето'о, але його недозволеним прийомом зупинив Лукас. Оскар зі штрафного потрапив усе в ту саму перекладину. Просто чаклунство якесь!

Гості могли покарати суперника за втрачені моменти. Прекрасний удар у далеку "дев'ятку" зі "стандарту" завдав Есекьєль Лавецці - Петро Чех перевів м'яч на кутовий. Небезпечно з "другого поверху" пробив і Едінсон Кавані, але не влучив у ворота.

А у дружини Жозе Моурінью попереду, як і раніше, блищав Шюррле, який перевірив на міцність Сірігу. Наприкінці "Челсі" став частіше пропускати контрвипади суперника. Хороші можливості для взяття воріт упустили Кавані, Максвел і Лукас.

І все-таки успіху досягли господарі. На 87-й хвилині Ба в падінні з лінії воротарської пробив під поперечину. "ПСЖ" у доданий час влаштував навал, але Чех впорався з ударами Алекса та Маркіньоса. "Челсі" вистояв та пройшов у півфінал Ліги чемпіонів.