Леонарду ЖАРДІМ: "У "Монако" є талановиті молоді гравці"

Головний тренер "Монако" Леонарду Жардім після поразки від "Ліона" у матчі 9-го туру чемпіонату Франції (2:3) зазначив, що нічия була б справедливішим результатом.

Монегаскі пропустили вирішальний гол у зустрічі на 95-й хвилині. – Це був дуже рівний матч, – цитує L'Equipe Жардіма. - У нас були проблеми в обороні у першому таймі. Після перерви ми стали краще впоратися з грою. У нас були хороші можливості, щоб вийти вперед, але натомість ми пропустили зі штрафного наприкінці. Нічий результат був би справедливішим. Проте я думаю, що "Монако" показав, що у нас є місце для зростання, є талановиті молоді гравці, такі як Адама Траоре, Роні Лопеш, Кейта Балде – вони провели дуже позитивний матч. Це важливо і для сьогодення, і для майбутнього