Еусебіо ДІ ФРАНЧЕСКО: «Перемагає той, хто припускається менше помилок»

Головний тренер "Роми" Еусебіо Ді Франческо поділився враженнями про результативну нічию з лондонським "Челсі" (3:3) у матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Майже весь перший тайм ми провели на половині поля суперника, володіли м'ячем майже 60 відсотків часу. Мені дуже сподобалося, як ми будували свою гру. Ми намагаємось позбавляти суперників м'яча і ще продовжуємо працювати над цим. Перемагає той, хто припускається менше помилок. Але мені дуже сподобалося, як мої гравці приходили до тями і відновлювалися після допущених помилок. Сьогодні ми показали характер і продовжуємо рухатися у правильному напрямку. Дуже добре грати в Англії, на англійських полях, у цій атмосфері. Думаю, уболівальники оцінили виявлений нами характер. Моя футбольна філософія така, що треба терпіти, бути у грі з першої до останньої хвилини. Другий тайм у нашому виконанні вийшов просто блискучим», - зазначив Ді Франческо.