Артем ФРАНКОВ: Питання у силі Динамо, чи у слабкості Зорі?

Спеціаліст висловився про перемогу киян над луганським клубом.

Головний редактор тижневика Футбол Артем Франков поділився думкою про поєдинок 26-го туру УПЛ між Зорею та Динамо 1:3.

До 60-ї хвилини у цьому матчі Динамо стояло на межі катастрофи. Зоря відкрила рахунок, а потім Юрченко влучив у перекладину. І мені дуже цікаво, що було б, якби...

І в цьому плані дуже передбачуваною була потрійна заміна, яка переламала хід матчу. Чи змогло б Динамо перемогти, поступаючись 0:2? Це той випадок, коли не хочеться використовувати умовний спосіб, а лише привітати Динамо із заслуженою перемогою, оскільки в другій половині другого тайму на полі була лише одна команда, яка грає у футбол. До речі, є питання і щодо непоказаної другої жовтої Чеберка за фол на Циганкові. Та й щодо видалення Цвека питання, що там так довго розглядав VAR? Там, очевидно, була не просто червона картка, а півтори червоні картки. Цікаво, до речі, який термін дискваліфікації оберуть для Цвека? Одним словом, Динамо вразило, а Зоря дуже не вразила, і тут постає питання, чи тільки в силі Динамо криється причина такого результату? Чи у слабкості Зорі? Боюся наврочити, але, на мою думку, команда Михайличенка набрала гарний хід, — сказав Франков