Головна втрата для Динамо – це Вітя Циганков

Фахівець вважає, що гру вирішив високий клас Марлоса.

Футбольний експерт Олександр головко прокоментував гру київського Динамо у центральному поєдинку 24 туру УПЛ проти Шахтаря 1:3.

Є Марлос, який реалізував те, що не змогли реалізувати футболісти київського Динамо. Гол, який не зарахували у першому таймі, змусив Шахтар стрепенутися.

Динамо дуже чудово виглядало перші тридцять хвилин. Якби гол зарахували, Динамо могло грати за рахунком. Той факт, що команди вистачило на короткий відрізок – це не провина тренера. Просто є футболісти, які вирішують. Проте вважаю, що Бущан міг десь допомогти своїй команді. Проте критикувати когось окремо я не беруся.

Ключова втрата для Динамо – це Вітя Циганков. Креативу не вистачає. Шахтар знайшов гравця, який забиває в тих ситуаціях, в яких динамівці не забивали. Це Марлос, – закінчив Олександр Головко.