Нойок забив. Команда Мілевського та Хачеріді відправила 6 м'ячів суперникам

Мілевський зробив дві гольові передачі за брестське Динамо проти Мінська.

Сьогодні, 6 червня, відбулися матчі 12-го туру чемпіонату Білорусі. У вечірньому матчі зустрічалися Динамо Брест та Мінськ. Поєдинок завершився розгромною перемогою динамівців з рахунком 6:1.

У переможців у стартовому складі вийшли троє українських футболістів: Артем Мілевський, Євген Хачеріді та Олександр Нойок.

Нойок забив гол, Мілевський віддав. дві гольові передачі. Хачеріді отримав жовту картку на 45-й хвилині, а Мілевський був замінений за 10 хвилин до кінця матчу.

Брестське Динамо набрало 19 очок і піднялося на 5-е місце у турнірній таблиці.

Чемпіонат Білорусі. 12-й тур

Динамо-Брест – Мінськ – 6:1

Голи: Євдокимов, 6 0:1. Кікі, 27(1:1. Нойок, 49 2:1. Гордійчук, 64(3:1. Лаптєв, 71 4:1. Савицький, 74 5:1. Савицький, 82 6:1).

Динамо: Павлюченко, Хачеріді, Печенін, Кікі, Кривець Савицький, 61, Гордійчук Шевченка, 76, Биков, Нойок, Юзепчук, Мілевський Веретило, 80, Лаптєв.

Мінськ: Леонов, Остроух, Рижук, Іванов , Прищепа, Лаврик, Олексійович Ролович, 68, Євдокимов, Сазончик, Хващинський Шрамченко, 65, Грибовський Горбач, 80. Попередження: Печенін, 15. Лаптєв, 32. Хачеріді, 45. Іванов, 57. , 70.

Суддя: Красніков.

Брест Стадіон ОСК Брестський.

Славія – Німан – 1:3

Голи: Марушич, 19 0: 1. Нар, 31 1: 1. Марушич, 75 1: 2. Марушич, 86 1: 3. Іслоч - Рух - 1: 1 Голи : Діалло, 68 0: 1. Комаровський, 69 1: 1.

Слуцьк - Торпедо-БелАЗ - 1: 1

Голи: Горбачик, 70 0: 1. Сердюк, 90 +1 1:1.