Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 25-го туру чемпіонату України.

Лопиреня 10.

Львів: Сарнавський – Баяно , Болес, Борзенко, Братков, Гончар, Жонатан, Люлька, Татарков, Шина, Яковеллі.
Запасні: Богунов, Клименчук, Кравчук, Ніч, Пінков, Примак, Чнчак. Юрчук – Адамюк. Булеця, Ді Франка, Когут, Кравченка, Кузин, Логінов, Лопиреня, Супряга, Цуриків.
Запасні: Батагів, Вакулко, Кліщук, Коркишко, Назаренко, Польовий, Хобленко, Чичиков, Ярмолюк.

27 хв. Татарков пробив здалеку - до рук голкмперу.

26 хв. Логінов навісив зі штрафного зліва - захисник вибив м'яч головою.

23 хв. Кутовий львів'ян праворуч – м'яч вибитий.

22 хв. Небезпечно! Яковеллі перехопив пас назад і пробив низом у ближній кут - кіпер тягне!

18 хв. Кутовий біля воріт Львова ліворуч - без удару.

16 хв. Щиро кажучи, важко визначати господарів та гостей зустрічі: львів'яни приймають Дніпро у Дніпрі на стадіоні без глядачів. При цьому Львів – у синій формі.

13 хв. Ухххх! Булеца навісив зі штрафного праворуч, Логінов пробив головою - трохи вище за поперечину!

10 хв. Лопиреня на фланзі обіграло Татаркова, а то в запізнілому підкаті скосило опонента.

6 хв. Львів'яни виглядають активніше, але поки що без небезпечних моментів.

3 хв. Все, абсолютно все не так ))) Львів'яни, господарі, в синьому. Дніпро, гості, у жовтому.

1 хв. МАТЧ ПОЧАВСЯВСЯ!

У неділю, 7 червня, відбудеться зустріч 25-го туру української Прем'єр-ліги, в якій Львів приймає Дніпро-1. Поєдинок пройде в Дніпрі на полі стадіону Дніпро-Арена, початок о 19:30 за київським часом.

Львів'яни змушені будуть грати домашній матч на полі суперника, адже епідеміологічна ситуація на заході країни бажає кращого. Що, зрозуміло, на руку лідерові другої шістки. Зважаючи на те, що Львів не перемагає у чемпіонаті з лютого, а дніпряни мають триматчеву переможну серію, фаворит здається однозначним. Втім, напевно, номінальні господарі мають свою точку зору!