Зінедін Зідан: Такі матчі – це новий досвід для моєї команди

Матчі за порожніх трибун - це новий для нас досвід.

Після перемоги над Ейбаром у рамках 28-го туру Ла Ліги головний тренер Реалаа Зінедін Зідан відповів на запитання журналістів:

- Матчі за порожніх трибун - це новий для нас досвід, але ми повинні адаптуватися. У другому таймі нам довелося докласти чимало зусиль: не знаю, чи криється проблема у фізичному рівні готовності, але ми були неефективними. Перший тайм вийшов добрим і переконливим. Ми взяли три важливі очки, але попереду ще 10 матчів.

Можливо, у другому таймі за рахунку 3-0 ми розслабилися, оскільки перша половина склалася вдало. Щодо замін, то їх було необхідно провести: перша була продиктована тим, що Дані Карвахаль вивихнув кісточку, тому замість нього я випустив Ферлана Менді, який раніше вже грав на цій позиції – він не має проблем із правою ногою. У свою чергу Серхіо Рамос відчув нездужання, а Еден Азар провів багато часу без ігрової практики. Однак я не думаю, що саме заміни вплинули на перебіг гри.

Складний графік матчів? Ми не можемо нічого зробити – це те, що ми маємо на даний момент. Ми маємо достатню глибину складу, і нам потрібен кожен гравець. Те, що сталося сьогодні з Карвахалем, Рамосом і Марсело, цілком нормально, особливо після такої тривалої перерви. Однак ми маємо можливість проводити п'ять замін, і зараз ми повинні добре відпочити та зосередитися на наступній грі.