Ворскла зі скандалом перериває серію Дніпра-1: дивитись голи

Полтавська Ворскла перервала переможну серію Дніпра-1.

Полтавська Ворскла перервала переможну серію Дніпра-1, який, втім, продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату України з другої групи.

Втім, у цій грі все могло піти за іншим сценарієм. Вже в дебюті матчу Чеснаков, намагаючись перешкодити Булеце, настав йому на ногу. VAR на цій грі не був задіяний, тож у справедливості рішення арбітра, який призначив пенальті, змогли переконатися лише телеглядачі. Полтавці, тим часом, обрушили на суддю всю міць обурення. Особливо старався головний тренер Ворскли Юрій Максимов, який прибіг до кутового прапорця, щоб особисто поцікавитися у Дениса Шурмана, за що було призначено пенальті. Арбітр усе стійко вислухав, пред'явив Максимову червону картку, а Чеснакову - жовту і... скасував пенальті. Але, як кажуть, осад залишився. А тут ще й Ворскла не змусила довго чекати, провівши результативну атаку. Дуже симпатичну, треба визнати. Васін праворуч вивів на удар Кулача - Юрчук врятував Дніпро-1, але Степанюк, що набіг, увігнав м'яч у сітку.

Загалом, до перерви характер гри був досить типовим для УПЛ - багато боротьби між штрафними. Але у хорошому темпі, що теж не можна не відзначити. А на початку другого тайму господарі збільшили свою перевагу у рахунку. Кані, підхопивши м'яч на своїй половині, в центрі поля ухилився від досвідченого Кравченка, просунувся вперед і викотив на Степанюка, що втік ліворуч паралельним курсом. Той, прибравши захисника, свій шанс не змарнував, направивши м'яч у дальній нижній кут - 2:0. Рахунок міг і змінитися, якби не блискучий сейв голкіпера господарів Резника, який потягнув мертвий м'яч після удару Адамюка. Гості до фінального свистка намагалися виправити ситуацію, але перемогу сьогодні святкувала Ворскла, яка ще може поборотися за місце у першій вісімці.

2019-20, Чемпіонат України. Друга група. 27-й тур.

Ворскла - Дніпро-1 2:0 1:0
Голи: Степанюк Р., 19 1 : 0; Степанюк Р., 48 2 : 0
Ворскла: Рєзнік Д.; Баєнко; Кані; Чеснаков; Ндіайє П-А.; Пуцлін; Дитина Дубко, 93; Скляр Павлюк, 93; Степанюк Р. Опанасенко, 93; Кулач Кравчук Д., 84; Васін Д.Г. Луїзао, 71
Дніпро-1: Юрчук; Адам'юк; Сваток Лопиреня, 46; Логінів; Тейлор Л.; Когут І. Ярмолюк, 80; Ді Франка Сніжка, 76; Цуриків; Бульця Супряга, 60; Кравченка С.; Хобленко Коркішка, 76
Попередження: Чеснаков, 9; Дитина, 29; Кулач, 40; Скляр, 69; Баєнко, 77 - Хобленко, 25; Когут І., 26; Ді Франка, 43; Лопиреня, 55; Цуріків, 58; Коркішка, 77