Колос у Києві обіграв Олександрію

Команда Руслана Костишина набрала перші очки на 2-му етапі чемпіонату.

У Києві на Оболонь-Арені через виснажливу спеку відбувся матч 28-го туру УПЛ: Колос приймав Олександрію. На момент початку зустрічі стовпчик термометра піднявся до 35 градусів! Однак, незважаючи на такі умови, команди розпочали поєдинок дуже бадьоро. Однак незабаром він змушений був залишити поле через проблеми з коліном. Ільїна змінив Морозко - і чудово увійшов у гру.

Команди грали практично на рівних. 53: 47% володіння м'ячем на користь Колоса, 7: 7 за ударами. Однак господарі були точнішими у завершенні атак. На 20-й хвилині контрвипад Колоса завершився взяттям воріт. Морозко віддав пас на хід Лисенка, той увірвався до штрафного майданчика і обвідним ударом послав м'яч під дальню штангу - 1:0. Олександрія продовжувала атакувати, але нарвалася на ще одну контратаку. Гості втратили м'яч біля чужих воріт, Сітало здійснив рейд правим флангом, обіграв кількох опонентів і прострілив у центр штрафного майданчика. Адресатом виявився той самий Лисенко, який пробив у дотик. Захисник спробував заблокувати удар, але тільки дезорієнтував голкіпера - м'яч повз Панькова, що вже лежав, закотився у ворота.

Гості заграли ще активніше, і під завісу тайму притиснули Колос до воріт. Але просто чудово грав Волинець. Він взяв удар Банади головою, а потім кінчиками пальців витяг м'яч із кута після удару Ковальця. Перед перервою протягом хвилини гравці Олександрії подали три кутові поспіль, але даремно - господарі вистояли.

Однак, підопічні Володимира Шарана не залишали надій врятувати матч. І швидкий гол у другому таймі подарував їм таку можливість. Ковалець сміливо пішов у штрафний майданчик, обіграв мало не пів-команди і завдав удару під дальню штангу - 2: 1. Проте Колос показав, що вміє грати на контратаках. Лисенко повинен був робити хет-трик, але не реалізував вихід віч-на-віч: Паньків відбив м'яч після удару низом. Тренери провели кілька замін, але малюнок гри не змінився. Щоправда, атаки Олександрії стали небезпечнішими, а випади Ковалівці - більш рідкісними. А під кінець гри суцільною чергою пішли жовті картки. Що, втім, не дивно: за такої спеки сили залишали футболістів.

2: перший Колос, перервавши серію із семи поразок, нарешті набрав перші очки у другій стадії чемпіонату. У команди Костишина тепер 29 балів, але те саме шосте місце. У 29-му турі Ковалівці їдуть у гості до Десни. Олександрія зазнала 4-ї поразки поспіль і з 43-ма очками залишилася на 5-му рядку турнірної таблиці. Наступний матч команда також проведе на виїзді – проти Зорі.