Ліга Європи. Результати 3-го кваліфікаційного раунду. Як грають українці

70 команд визначають 35 володарів перепусток у 4-й раунд відбору.

24 вересня відбуваються матчі 4-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. 70 команд визначають 35 володарів перепусток у 4-й раунд відбору.

Два українські клуби проводять матчі в гостях: Десна грає з німецьким Вольфсбургом, а Колос вийшов на поле проти хорватської Рієки.

Голов українця Сергія Вакуленка в овертаймі приніс перемогу Арарату-Вірменії над словенським Цільє 1:0.

Австралієць, родом з Миколаєва, Микита Рукавиця забив гол за Маккабі Хайфа та поховав надії російського Ростова 2:1.

Хавбек Іван Петряк зіграв 75 ​​хвилин у матчі за угорський Фехервар, і його команда перемогла французький Реймс за пенальті 0:0, пен. 4:1.

У Латвії Рига програла шотландському Селтіку 0:1. У господарів поля у старті вийшов українець Роман Дебелко, його замінили на 67-й хвилині, а в запасі залишився В'ячеслав Шарпар. Також усю гру резервістом сидів на лаві Євген Єфремов у матчі литовської Судуви проти фінського клубу КуПС 0:2.

Український захисник чеського Слована Тарас Качараба провів весь матч проти румунського Стяуа та допоміг команді перемогти 2:0.

Українець Андрій Близниченко провів перший тайм за Шериф із Тирасполя у грі проти Дандолка Ірландія, а у перерві був замінений.

Захисник Євген Селін вийшов у старті за кіпрський Анортосіс, але його команда невдало провела гостьовий поєдинок проти Базеля у Швейцарії 2:3.

У словацької команди Дунайська Стреда захисник Данило Безкоровайний вийшов на заміну на 36-й хвилині, його команда зазнала фіаско у грі проти австрійського клубу ЛАСК 0:7.

За грецький АЕК у матчі проти швейцарського Санкт-Галлена 1:0 в основі вийшов захисник Дмитро Чигринський, а хавбек Євген Шахов з'явився на полі на останні кілька хвилин матчу.