Барселона не змогла вдома обіграти Ейбар

Каталонці без Мессі провели найгірший тайм у сезоні.

У відсутність ряду лідерів у першу чергу, звичайно, йдеться про Лео Мессі Барселона не змогла обіграти на Камп Ноу одного з аутсайдерів Ла Ліги, Ейбар. При цьому каталонці провели найгірший перший тайм у сезоні, причому не лише у чемпіонаті країни, а у всіх турнірах.

Тільки 4 удари у бік воріт суперника з них лише один у створ – так беззубо команда ще не виступала у рідних стінах. І це при тому, що вже на 5-й хвилині господарі заробили пенальті. Проте Брайтвайт з точки пробив повз ворота. А потім став головним антигероєм першої половини зустрічі: він замкнув простріл Фірпо, але відеоповтор підтвердив, що зробив це Мартін із офсайду.

На другий тайм Рональд Куман випустив Дембеле, і той дуже активно увійшов у гру. На жаль - Усман не реалізував вихід віч-на-віч, і буквально в атаці у відповідь Кіке показав, як слід використовувати свої шанси. Ветеран не став зближуватися з голкіпером, а пробив від лінії штрафного майданчика – 0:1!

Однак Дембеле довів, що недаремно вийшов на поле. Невдовзі йому вдалося зрівняти рахунок ударом у протихід голкіперу після подачі флангу – 1:1. Втім, більшого каталонці досягти не змогли, як не намагалися. З 25-ма очками команда залишається на 6-му рядку, а в неділю їде в гості до Вески. Ейбар набрав 16 балів та стрибнув на 14-те місце у турнірній таблиці. 3 січня команда приймає Гранаду.