Без нічого. Баварія вдруге перемогла Лаціо

На Альянц Арені мюнхенці обмежилися двома голами.

Перед поєдинком у відповідь Баварії з Лаціо тільки найзапекліший фанат орлів вірив у успішний двоматчевий результат для своєї команди. Після 1:4 у Римі, де Рекордмайстер показав всю свою міць на тлі не такого вже й слабкого опонента, гра в Мюнхені перетворилася практично на формальність.

На користь німецької футбольної машини говорила і статистика: за всю історію турніру жодного разу команда, яка виграла перший матч із різницею у три голи в гостях, не вилітала. У всіх таких випадках, а їх було 88, поєдинок у відповідь стороні глобального успіху, що програла, не приносив.

Та й ігровий тонус та передматчевий настрій у суперників був різний. Баварія у Бундеслізі лідирує, в останніх трьох матчах здобувши три впевнені перемоги: обіграли Кельн, дортмундську Борусію та Вердер. Лаціалі також в останньому поєдинку Серії А у складному для себе матчі вирвали перемогу у Кротоні - 3:2, а до цього двічі поступилися – спочатку Болоньї, а потім і Ювентусу і без особливих успіхів йдуть на сьомому місці.

Ханс-Дітер Флік дав відпочити деяким лідерам команди. Зокрема, отримав вихідний Мануель Нойєр, якого у рамці воріт замінив Александер Нюбель. Також у порівнянні з матчем у Римі у стартовому складі не з'явилися Девіс, Мусіала та Коман, у якого виявили пошкодження.

Втім, з такою лавкою, відсутності вищезгаданих гравців практично не відчувалося. Мюнхенці не стали форсувати події та бігти вперед. Понад комфортну перевагу підсвідомо, напевно, стримувало гравців Рекордмайстера. А ось Лаціо з перших хвилин кинувся до воріт Нюбеля, але молодий кіпер не знітився і кілька разів суверенно вступив у гру.

Рахунок у матчі було відкрито на 33 хвилині. Під час подачі з кутового Ачербі притримав Горецьку та арбітр призначив пенальті. До м'яча підійшов Левандовський і з властивою паузою впевнено відправив м'яч у ворота - 1:0.

Після перерви Рейне знову довелося вийняти м'яч зі своїх воріт. Шупо-Мотинг ледь замінив Левандовскі і першим своїм дотиком до ігрового снаряду подвоїв рахунок. Результативна передача активі Алаби. Але Лаціо без гола також не пішло. На 81-й хвилині після подачі зі штрафного Пароло головою пробив Нюбеля – 2:1.

Мюнхенці прогнозовано виходять у наступну стадію турніру. Для Лаціо перебування в одній восьмій – вже гарне досягнення.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь.

Баварія – Лаціо – 2:1 перший матч 4:1