Арсенал зіграв у неймовірну нічию з Вест Хемом, відігравшись із 0:3

Ярмоленко не потрапив у заявку Молотобійців на матч із Канонірами.

Арсенал на виїзді зіграв унічию з Вест Хемом 3:3 у матчі 29-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Молотобійці шокували Каноніров, забивши три м'ячі у перші 30 хвилин зустрічі. Результативні удари на рахунку Джессі Лінгарда, Джаррода Боуена та Томаша Соучека.

На 38-й хвилині Арсенал скоротив відставання в рахунку завдяки автоголу Соучека. Після перерви автоголом відзначився ще один гравець Вест Хема Крейг Доусон. А наприкінці зустрічі Каноніри відігралися після точного удару Олександра Ляказетта.

Вінгер Андрій Ярмоленко не потрапив у заявку Вест Хема на матч. Українець днями поновився після травми. У п'ятницю він зіграв за молодіжну команду Молотобійців у чемпіонаті U-23.

Арсенал із 42 очками посідає 9-е місце АПЛ. Вест Хем набрав 49 очок і йде на п'ятій позиції.

АПЛ. 29-й тур
Вест Хем - Арсенал - 3:3 3:1
Голи: Лінгард, 15, Боуен, 17, Соучек, 32 - Соучек, 38 автогол, Доусон, 61 автогол, Ляказетт, 82