Реал зіграв унічию з Севільєю і не зміг наблизитися до лідера Атлетико

Реал урятувався від поразки у компенсований час.

У матчі 35-го туру Ла Ліги мадридський Реал удома зіграв унічию з Севільєю з рахунком 2:2.

Нервіонці виграли перший тайм завдяки голу Фернандо, а в другій половині рахунок зрівняв Марко Асенсіо. На 78-й хвилині Ракітич знову вивів гостей уперед, але вже в компенсований час мадридці знову зрівняли рахунок — відзначився Еден Азар, який вдало підставив ногу після пострілу Крооса.

Український воротар Реала Андрій Лунін потрапив у заявку, але весь матч просидів на лаві запасних.

Мадридці після нічийного результату в матчі Атлетіко та Барселони могли вийти на перше місце, але в результаті втратили цей шанс і залишилися на другій позиції. Севілья - четверта.

До завершення чемпіонату Іспанії залишається три тури, в яких Реал зіграє з Гранадою, Атлетиком та Вільярреалом. У Севільї попереду гри з Валенсією, Вільярреалом та Алавесом.