АПЛ. Манчестер Юнайтед - Фулхем 1: 1. Вперше за 14 місяців манкуніанці засмутили вболівальників на Олд Траффорд

Лондонці вибороли очко на виїзді.

Вперше за 14 місяців Манчестер Юнайтед удома при вболівальниках втратив очки. Справа в тому, що підопічні Сульшера ці 14 місяців грали на Олд Траффорд без фанів. Також до негативу можна додати те, що цього сезону манкуніанці втратили 10 очок з виграшних позицій удома - найгірший особистий результат команди з моменту створення Прем'єр-Ліги.

Обидві команди вийшли на поле трохи здивованими від такої кількості уболівальників. Інакше не можна пояснити, чому так часто гравці помилялися при передачах на стартових хвилинах. Манчестер Юнайтед більше контролював гру, але без акценту біля воріт суперника. А його підопічним Сульшера і не потрібно: господарі відкрили рахунок у матчі дальнім ударом. Де Хеа віддав передачу низом на Фернандеша, португалець лише провів ногою м'яч, не торкнувшись його, на Кавані, а уругваєць метрів із 35-ти елегантно перекинув ареоли.

Гарний гол, але з кількома питаннями. Під час передачі де Хеа на Едінсона нападник перебував в офсайді. Однак м'яч пройшов транзитом через Бруно, який брав участь в епізоді, але все-таки не торкався круглого снаряда. Але коли м'яч був у моментному володінні Фернандеша, то Кавані вже був у дозволеній зоні. За новими правилами – гол чистий. Та ще й із асистом від Де Хеа. Іспанець став четвертим голкіпером в історії Манчестер Юнайтед, який записав у свій актив результативну передачу до АПЛ після Шмайхеля, ван дер Сара та Ховарда.

Під завісу першого тайму мав дуже небезпечний момент Карвалью. 18-річний футболіст отримав шикарну розрізну передачу він партнера і вийшов віч-на-віч з голкіпером, проте не зумів переграти де Хеа.

На початку другого тайму господарі продовжували переважати у володінні м'ячем та творенні. Спочатку удару Фернандеша зі штрафного не вистачило кількох сантиметрів до дев'ятки, а потім Грінвуд не використав вихід віч-на-віч.

Гості одразу покарали за нереалізацію. Шоу вискочив на гравця, залишивши вільним лівий фланг захисту МЮ. Боббі Род звідти виконав передачу прямо на самотнього Джо Брайана, який перевів м'яч у сітку воріт. До кінця матчу обидві команди заспокоїлися та взагалі не створювали небезпеки. Фулхем зберігав нічию, а Манчестер Юнайтед уже не хотів остаточно зганьбитися перед уболівальниками.

Мало хто каратиме манкуніанців за цей результат. Сезон в Англії їм практично завершено. Єдине невирішене питання – це колір медалей. А ось для Фулхема це нічия стане одним вічком честі перед поверненням до Чемпіоншипу.

Манчестер Юнайтед - Фулхем 1: 1