Зустріч суперників збірної України. Північна Македонія спокійно громить Казахстан

Наочний посібник команді Шевченка, як забивати казахам.

Стежини долі: з Північною Македонією нам грати на Євро-2020 вже за 13 днів, а з казахами ми в одній групі відбору на ЧС. Один поєдинок уже провели, зігравши внічию 1:1, другий очікується восени.

Це був класичний товариський матч: з експериментами наставників у стартових складах, а також великим обсягом замін після перерви. Та й швидко відчувалося, що це спаринг, а не офіційна гра.

Господарі володіли м'ячем з перших секунд. Відчувалося, що гол – справа часу. Але чекати на нього довелося більше півгодини. Відкрити рахунок вийшло з пенальті: Бейсебеков зробив підніжку Елмазу, Аліоскі дуже впевнено реалізував 11-метровий.

Шанси на камбек у казахів впали нижче за плінтус за кілька секунд до свистка на перерву: Мужиків пішов у жорсткий підкат, заробивши цілком справедливу пряму червону.

У другій половині диспозиція не змінилася: рисі виглядали цікавіше і більше атакували, а яструби всю гру знаходилися у пошуках дебютного удару у площину воріт. І знайшли його на 90+3 хвилині!

Три голи у другому таймі від господарів залетіли якось дуже буденно: Пандєв закинув у штрафний майданчик суперника до правого кута воротарського майданчика, Костандинов віддав уздовж лінії воротарського майданчика, а Тричковський добивав уже в порожні - це 2:0. Ристовськи без опору замкнув подачу з кутового – це 3:0. Чурлінов з лінії воротарського замкнув простріл - пас йому зробив Трайковський, який оформив сьогодні асистентський дубль. Казахи перестали грати вже після третього пропущеного, тому справу можна було доводити взагалі до конфузу для гостей, але господарі суперників пошкодували кілька хороших моментів не реалізувавши.

Проти такого суперника навряд чи щось можна потренувати напередодні Євро. Хіба що реалізацію, яка у північномакедонців набагато вища навіть на рівні збірної України у поєдинку з тим самим Казахстаном у березні. У чому саме плюс цієї гри - підняли собі настрій перед рідними вболівальниками у фінальному спарингу. Далі будуть уже офіційні матчі: 13 червня Австрія та 17 числа – Україна. Майбутній суперник казахів також наша збірна, але ця гра відбудеться 1 вересня.