Данія програла Фінляндії на Євро-2020 Матч переривали через Еріксена, що втратив свідомість.

Фінни дебютували на чемпіонатах Європи з перемоги над Данією 0:1.

Данія в Копенгагені мінімально програла Фінляндії 0:1 у матчі першого туру групи B Євро-2020.

Наприкінці першого тайму поєдинок було перервано: лідер збірної Данії Крістіан Еріксен знепритомнів і впав на газон. Хавбеку надали медичну допомогу прямо на футбольному полі та доправили до лікарні. Він уже прийшов до тями.

Для Фінляндії цей поєдинок став історичним, адже вона раніше не грала у фінальних раундах чемпіонатів Європи. Але матч ледь не увійшов до історії всього світового футболу, оскільки міг завершитися трагедією, що шокує. Наприкінці першого тайму лідер збірної Данії Крістіан Еріксен несподівано впав на газон непритомним. Спочатку у 29-річного футболіста заплющилися очі, а потім розплющилися, проте погляд не був сфокусований на що-небудь.

Зустріч було відновлено майже за дві години. На 60-й хвилині матчу Фінляндія вийшла вперед після точного удару Йоеля Пох'янпало.

Данія могла відігратися, але П'єр-Еміль Хейбьєрг не реалізував пенальті. Голкіпер збірної Фінляндії Лукаш Градецький намертво зловив м'яч після удару півзахисника.

У другому турі 16 червня Данія зіграє з Бельгією, а Фінляндія зустрінеться з Росією

.Мінімальна перемога дозволяє Фінляндії з аутсайдера групи В стати претендентом на вихід до 1/8 фіналу. Багато залежатиме від поєдинку другого туру з Росією, який відбудеться 16 червня. Але найважливіше зараз, звичайно, щоб Крістіан Еріксен зміг продовжити жити повноцінно.