За цю Україну хочеться вболівати! - Російський журналіст

Відомий російський журналіст Ігор Рабінер прокоментував стартовий матч збірної України на Євро-2020.

ЗА ЦЮ УКРАЇНУ ХОЧЕТЬСЯ ХВОРІТИ!

Яке задоволення - матч в Амстердамі. Задоволення з гіркуватістю — шкода Україні, яка зробила суперкамбек з божевільним голом Андрія Ярмоленка, але таки програла. 2:2 були б торжеством гармонії цього вечора, а не 3:2. Найкращий поки що матч чемпіонату, найкращий гол чемпіонату. На диво!

Андрій Шевченко побудував дуже симпатичну команду, яка прагне атакувати навіть проти фаворитів і за яку хочеться вболівати. Якби ще Зінченко з Малиновським провели найкращу гру, і гравець МанСіті не програв верх у вирішальний момент...

І свій Семенов в особі Миколенка теж, на жаль, знайшовся. Прикро за воротаря Бущана, який у першому таймі залишив команду у грі, але у другому — і, зокрема, у вирішальному епізоді — не врятував.

Головне враження — те, що цю Україну хочеться дивитися. Не хочу нікого і ні з ким порівнювати, бо й Голландію за всієї її видовищності за класом та досвідом із Бельгією зіставляти не можна. Але все-таки недаремно Україна провела сезон у найвищому дивізіоні Ліги Націй. Ці хлопці звикли грати проти топів — як ми за рік перед ЧС-2018.

А далі подивимося, як ті та інші вміють грати проти нетопів. Це окреме мистецтво грати не з Голландією, а з Австрією та Північною Македонією. Поки що, незважаючи на нуль очок, навряд чи знайдуться люди, які шельмуватимуть збірну України. А ось оплески їй адресують багато хто. У тому числі і я. Дякуємо за 90 хвилин кайфу від справжнього футболу! — написав Рабінер у Телеграмі.