Сабо: Після 2:0 наші хлопці грали на утримання рахунку, а треба було перебудуватись

Колишній наставник національної збірної України Йожеф Сабо поділився своїми враженнями про матч України та Північної Македонії.

Гра була важка. Чекав, що буде такою. Північна Македонія має хороших гравців, які грають у Європі. Вони готувались до України. Після 2:0 наші хлопці грали на утримання рахунку. Чому? Деякі зрештою втомилися і ледве ноги пересували. Треба було перебудуватись і на контратаках грати. Але це моя думка.

Потім був пенальті і рахунок став 2:1. Була знервованість і останні хвилини важко пройшли. Малиновський потім не забив пенальті. Могло бути 3:1 і закінчити гру, а так ризикували взагалі 2:2 зіграти. Але все одно вітаю збірну. Тепер з трьома очками чекаємо на матч з Австрією і сподіваємося, щоб вона програла Нідерландам.

Ярмоленко зараз справді лідер. Скучив за футболом, хворів. Він найкращий, але видно, що втомився. Чи встигне відновитись тепер на Австрію. Краще, коли він свіжий. Після 15-20 хвилин з Австрією ми побачимо, в якому стані.

Матеріал використаний: Джерело: Meta-ratings