Рух - Динамо - 0: 2

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 9-го туру Української Прем'єр-ліги.

38 'ГОЛ! М'яч забив Денис Гармаш Динамо Київ.

28 ' ГОЛ! З пенальті забив Віктор Циганков Динамо Київ.

У суботу, 25 вересня, відбудеться поєдинок дев'ятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому львівський рух прийме київське Динамо. Матч пройде у Львові на стадіоні Арена Львів та розпочнеться о 19:30.

У середині поточного тижня обидві команди проводили матчі. Динамо у поєдинку за Суперкубок України поступилося донецькому Шахтарю з рахунком 0:3, а Рух з рахунком 3:0 обіграв Миколаїв у 1/16 фіналу Кубка України. Минулого туру чемпіонату кияни вирвали перемогу в Олександрії, забивши єдиний гол із пенальті на сьомій компенсованій хвилині. А ось Рух у Чернігові на останніх хвилинах упустив нічию в матчі з Десною. Раніше суперники провели всього два очні протистояння і в обох Динамо виявилося сильнішим. Минулого сезону біло-сині обіграли львів'ян 2:0 у Львові та 3:0 у Києві.