"Барселона" та "Мілан" зіграли внічию

У групі H у рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів відбулися два матчі.

Каталонська Барселона на своєму полі зіграла внічию з італійським Міланом (2:2).

Рахунок у матчі вже на 1-й хвилині зустрічі відкрив Алешандрі Пато. Відігратися Барселона зуміла на 36-й хвилині матчу зусиллями Педро, асистував якому Ліонель Мессі.

Відразу після перерви рахунок став 2:1 на користь синьо-гранатових. Ударом зі штрафного воріт Крістіана Абб'яті вразив Давид Вілья. Нічу Мілану приніс Тьяго Сілва, який відзначився на третій доданій хвилині до зустрічі.

У паралельному матчі чеська Вікторія вдома зіграла внічию з борисівським БАТЕ (1:1).

Положення команд у групі H після першого туру виглядає наступним чином: Мілан – 1 очко, Барселона – 1 очко, БАТЕ – 1 очко, Вікторія – 1 очко.