"Динамо" впевнено розібралося з "Амкаром" і стало першим

Московське Динамо здобуло впевнену домашню перемогу у 24-му турі російської Прем'єр-ліги над пермським Амкаром - 3:0.

Рахунок у матчі було відкрито на 10-й хвилині: Андрій Воронін точно пробив в один дотик після пасу п'ятою від Кевіна Кураньї – 1:0.

Наприкінці першого тайму Куранья мала чудовий шанс, щоб збільшити перевагу, але він невміло скористався гарною передачею від Вороніна.

Проте вже на 60-й хвилині рахунок був 2:0 - Семшов після добре розіграної комбінації опинився на вигідній позиції для удару і точно вразив ближню дев'ятку воріт пермської команди.

А на 86-й хвилині зустрічі Динамо довело справу до розгрому: Павло Нехайчик головою замкнув навіс Люка Вілкшира - 3:0.

Завдяки цій перемозі Динамо вийшло на перше місце у турнірній таблиці – 47 очок, Амкар залишився на 12-й позиції – 23 очки.