"Манчестер Сіті" не зміг обіграти "Фулхем"

Манчестер Сіті не зміг вибороти перемогу у виїзному матчі 5-го туру англійської Прем'єр-ліги з Фулхемом - 2:2.

Рахунок у поєдинку було відкрито на 18-й хвилині Давід Сілва віддав розрізний пас на Серхіо Агуеро, який вискочив із-за спин захисників і впевнено обіграв воротаря – 0:1.

Все той же Агуеро збільшив перевагу Сіті на 46-й хвилині, точно пробивши в дальній кут після пасу Джеко.

Проте господарям поля вдалося швидко скоротити перевагу городян. Боббі Замора на лінії штрафного майданчика отримав пас від Демпсі і точно пробив у верхній кут воріт.

На 75-й хвилині Фулхем зрівняв рахунок: Мерфі отримав пас від Замори, пробив по воротах і м'яч рикошетом від Компані залетів у ворота.

Наприкінці зустрічі Манчестер Сіті влаштував штурм воріт Фулхема, але так і не зміг здобути перемогу.

Манчестер Сіті зберіг за собою перше місце у турнірній таблиці Прем'єр-ліги – 13 очок, Фулхем піднявся на 18 місце – 3 очки.

У паралельному матчі Сандерленд розгромив Сток Сіті – 4:0.