«Кубань» мінімально переграла «Анжі»

Краснодарська Кубань здобула перемогу над Анжі (1:0) у домашньому матчі 24-го туру російської Прем'єр-ліги.

Господарі дуже активно розпочали зустріч. Вже на 7-й хвилині Траоре поборовся за м'яч у штрафному майданчику і віддав на Кулика, той відкидав на вільного Букура, а той із десяти метрів запустив трохи вище воріт.

А на 14-й хвилині метрів із двадцяти п'яти зважився Букур на удар, снаряд по хитромудрій траєкторії залетів під поперечину за спину Ревішвілі – 1:0.

На 33-й хвилині момент упустив Траоре. Впустили івуарійця по центру, той отримав м'яч і з лінії штрафного майданчика не зближуючись пробив у кут, Ревішвілі врятував.

Після перерви Анжі додав і на 48-й хвилині Роберто Карлос чудово навісив у штрафний точно на голову Іванову, той пробив трохи вище за поперечину. На 85-й хвилині Ето'О в оточенні чотирьох підійшов до чужого штрафного майданчика і потужно пробив зовсім поряд зі штангою. Матч закінчився мінімальною перемогою Кубані.

Після цього матчу Кубань на 6-му місці – 40 очок, а Анжі на 7-му місці – 40 очок.

Кубань – Анжі – 1:0 (1:0, 0:0)