ЦСКА зазнав поразки від «Інтера»

Московський ЦСКА на своєму полі зазнав поразки від міланського Інтера (2:3) у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на 6-й хвилині Габулов помилився на виході після подачі кутового, зіткнувшись з Березуцьким, м'яч від кулаків воротаря відлетів на ногу Лусіо, який відразу пробив по порожніх воротах - 0:1.

За п'ять хвилин Паццині без проблем отримав м'яч на правому фланзі, обіграв Олексія Березуцького і навісив точно на голову Обі, удар якого головою у ближньому бою парирував Габулов. Незабаром Обі вже сам пройшов флангом і просто прострілив у центр, де Міліто прийняв м'яч від Василя Березуцького, обробив і з розвороту пробив точно в руки Габулову.

На 20-й хвилині Думбія отримав м'яч у штрафному майданчику, почав обіграш і впав після контакту з ногою Лусіо. Арбітр не став показувати на крапку, хоча пенальті швидше був, ніж не був.

А на 23-й хвилині армійські захисники залишили Паццині зовсім одного у воротарській, той отримав м'яч від Нагатомо, який впевнено обіграв Олексія Березуцького на фланзі, і пробив сильно у порожні ворота – 0:2.

На 30 хвилині армійці могли скоротити відставання. Дзагоєв отримав м'яч у штрафному майданчику після знижки Думбія, розгорнув Самуеля і потужно пробив у дев'ятку - голкіпер врятував. Потім Думбія відірвався від опікуна на ближній штанзі після подачі з кутового та пробивав у кут, але м'яч від штанги пішов за лицьову.

Проте вже в доданий до першого тайму час ЦСКА отримав право на небезпечний стандарт у штрафного майданчика Інтера та Алан Дзагоєв, божевільним по силі та точності ударом, пробив над стінкою точно о дев'ятці - 1:2.

У другому таймі армійці додали в русі та моментах. На 50-й хвилині Вагнер прийняв м'яч спиною до воріт і скинув на Мамаєва, який відразу розбиваючись, пробив за сантиметри від штанги. На 64-й хвилині потужно Дзагоєв пробив з-за меж штрафного майданчика, але вийшло точно по центру, так що Жуліо Сезару було просто парирувати цю загрозу.

А на 77-й хвилині армійці зуміли зрівняти рахунок. З лівого флангу розпочалася атака, Вагнер отримав там м'яч, почав обведення, змістившись у центр і потужно пробив точно у кут – 2:2.

Однак довго радіти гравцям ЦСКА не довелося. У атаці у відповідь отримав м'яч Сарате біля штрафного майданчика, грудьми обробив пас Камб'яссо і з 17-ти метрів поклав точно в кут – 2:3.

Наприкінці матчу міланці посилено сушили гру, а армійці намагалися зрівняти рахунок, але це їм не вдалося. ЦСКА програв Інтеру з рахунком 2:3.

Група В:

1. Трабзонспор - 3 очки
2. Інтер - 3 очки
3. Лілль - 1 очко
4. ЦСКА – 1 очко

ЦСКА (Росія) – Інтер (Італія) – 2:3 (1:2, 1:1)
Голи: 0:1 – Лусіо (6), 0:2 – Паццині (23), 1:2 – Дзагоєв (45+1), 2:2 – Вагнер Лав (77), 2: 3 – Сарате (79).

ЦСКА: Габулов, Набабкін, А.Березуцький, Ігнашевич, В.Березуцький, Алдонін, П. Мамаєв (Тошич (6.5), 68), Секу, Дзагоєв, Вагнер Лав, Думбія.
Інтер: Жуліо Сезар, Нагатомо, Самуель, Лусіо, Ківу (Крісетіж, 90), Обі, Альварес (Жонатан, 84), Х. Дзанетті, Камб'яссо, Міліто, Пацціні (Сарате, 49). br />
Попередження: Обі (69), Камб'яссо (90).