"Реал" - "Аякс": жодної інтриги

Мадридський Реал на своєму полі розгромив Аякс (3:0) у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі D.

На 25-й хвилині Бензема, після вдалих дій Озіла та Роналду, отримав м'яч на правому фланзі. Відбувся чудовий простріл у штрафний майданчик на Роналду і португалець, без шансів для Фермеєра, вбив м'яч у ворота Аякса - 1:0.

На 42-й хвилині пройшла ідеальна діагональ на лівий фланг Роналду, який відкотив у центр на Кака. Бразилець класно пробив низом у правий нижній кут воріт – 2:0.

На 49-й хвилині пройшла чудова передача від Алонсо на фланг Арбелоа, який тонко віддав на Кака в центр. Бразилець зблизившись із голкіпером скинув м'яч на Бензема, який і вбив м'яч у сітку прямо з воротарського майданчика – 3:0.

В іншому матчі групи D французький Ліон обіграв на своєму полі загребське Динамо (2:0).

На 23-й хвилині втратили гості м'яч у центрі поля і одразу пішов пас на Гоміса, французький нападник зауважив, що Келава далеко вийшов з воріт і чудовим парашутом відправив м'яч у сітку – 1:0.

На 42-й хвилині Греньє добре подав від кутового прапорця, ніхто із захисників Динамо не зміг вибити м'яч і Коне загнав снаряд у сітку – 2:0.