Перша Ліга України. 25-й тур: результати, бомбардири, турнірна таблиця

За підсумками турніру дві найкращі команди завойовують право переходу до Прем'єр-ліги, а колективи, що посіли 15 та 16 місця, опускаються до Другої.

Первая лига

25-й тур. 25 апреля
ФК Александрия – Сталь (Алчевск) 3:0
Старенький, 44, 50; Бидловский, 88.
Удален Максименко, 86.
ФК Александрия: Леванидов, Сухоцкий, Кича (Бидловский, 53), Сидоренко, Запорожан, Шендрик, Старенький (Голенков, 75), Коломоец (Локтионов, 84), Микицей, Банада, Чорний (Зейналов, 60).
Гл. тренер: Владимир Шаран.
Сталь: Ганев, Хромых, Ковалев, Поступаленко (Леонов, 46), Трояновский, Акименко, Максименко, Дегтярев (Сикорский, 63), Коллинз (Батищев, 72), Тимофеенко (Солдат, 53), Батюшин.
Гл. тренер: Вадим Плотников.

МФК Николаев – Олимпик (Донецк) 1:1
Луценко, 13 – Шериф, 33.
МФК Николаев: Шилов (Восконян, 51), Чаус, К. Шиманец, Луценко, Чорнопиский, Гранковский (Берко, 88), Куприй (А. Шиманец, 90+2), Рябченко, Александров (Толстяк, 66), Федорченко, Велиев.
Гл. тренер: Вячеслав Мазарати.
Олимпик: Левченко, Иванов, Дорошенко, Драченко, Сытник (Семенина, 59), Огиря, Дудник (Кадфи Мохаммед, 36), Волков (Алексанов, 65), Шериф, Одинцов, Дитятьев.
Гл. тренер: Роман Санжар.

Динамо-2 (Киев) – Украгроком (Головковка) 1:1
Братков, 45-пен. – Скарлош, 42.
Динамо-2: Бущан, Ягодинскис, Рыжук, Братков, Морозенко (Исраилов, 78), Хлебас, Маик (Савченко, 75), Цыбульник (Яремчук, 75), Мякушко (Акубардия, 90), Гемега, Черноморец.
Ст. тренер: Александр Хацкевич.
Украгроком: Науменко, Койдан (Боровский, 69), Горбаненко (Соломка, 27), Радевич, Скарлош, Мамонов, Степанюк, Пономарь (Бровкин, 90), Покосенко, Любчак, Шестаков (Лозовой, 80).
Гл. тренер: Юрий Гура.

26 апреля
Десна (Чернигов) – Буковина (Черновцы) 3:0
Деребчинский, 48; Бовтрук, 52; Фурта, 90+2.
Десна: Федоренко, Деребчинский (Агапов, 70), Вад. Мельник, Чуланов, Стеценко (Фурта, 46), Кондратюк, Крамар, Бовтрук (Плешаков, 84), Картушов (Смалько, 78), Чепурненко, Бурлин.
Гл. тренер: Александр Рябоконь.
Буковина: Одольский, Жовтюк, Лысюк, Темеровский, Ильин (Пислар, 68), Маковийчук, Орловский (Косован, 80), Пантя, Степанков (Головачук, 56), Немтинов (Блажко, 56), Палагнюк.
И.о. гл. тренера: Юрий Гий.

Зирка (Кировоград) – ФК Сумы 0:1
Муховиков, 28.
Удален Тарасенко, 88.
Зирка: Козаченко, Мостовой, Рудницкий (Загальский, 46), Данишевский (Галенко, 78), Сокуренко (Родина, 46), Степанов, Фатеев, Баранец (Бурдиян, 88), Чередниченко, Осадчий, Чичиков.
Гл. тренер: Анатолий Бузник.
ФК Сумы: Белошапка (Денчук, 46), Котелюх, Муховиков (Брикнер, 67), Рыбковский (Петрович, 76), Кременчуцкий, И.Н. Мельник (Превиато, 69), Гавриленко, Богачев, Дурай, Лещук, Тарасенко.
Гл. тренер: Андрей Кононенко.

Нефтяник (Ахтырка) – ФК Полтава 1:3
Павелько, 42 – Насибулин, 45+1; Зеленевич, 64; А. Зозуля, 89.
Нефтяник: Вокальчук, Саванчук (Прокопченко, 83), Ермак, Павелько, Башлай, Светличный (Вечтомов, 75), Васильев, Г. Пасич (Зайчук, 83), Е. Пасич, Цыколия, Д. Зозуля (Вайда, 76).
Гл. тренер: Вадим Колесник.
ФК Полтава: Кучинский, Чеботаев, Бутенин, Лисовой, Парамонов, Шевчук (Даудов, 81), Хобленко (Зеленевич, 46), А. Зозуля, Турчанов (Поднебенной, 28), Шаврин, Насибулин (Боровец, 84).
Гл. тренер: Илья Близнюк.

Титан (Армянск) – Нива (Тернополь) 1:0
Нудный, 33.
Титан: Бобров, Соляник, Башлай, Масалов (Гайдаш, 71), Климентовский, Сибиряков, Нудный (А. Кравченко, 85), Абляметов, Аблитаров, С. Кравченко (Сытник, 78), Култышев (Тимченко 90+1).
И.о. гл. тренера: Сергей Козлов.
Нива: Новак, Петривский, Яневич, Рустамов, Сахнюк (Загинайлов, 61), Яворский, Гринченко, Панас, Малыш, Донец, Семенюк.
И.о. гл. тренера: Богдан Самардак.

Титан (Армянск) – Авангард (Краматорск)
Матч по решению ПФЛ перенесен на более поздний срок.

Турнирная таблица

и в н п м о
1 Олимпик 25 15 7 3 41-22 52
2 ФК Александрия 25 11 9 5 34-23 42
3 Сталь 24 13 1 10 34-28 40
4 Нива 25 10 7 8 29-22 37
5 ФК Полтава 25 11 3 11 31-31 36
6 Десна 25 11 2 12 28-22 35
7 ФК Сумы 25 10 5 10 27-31 35
8 Украгроком 25 9 7 9 23-25 34
9 Нефтяник 25 9 6 10 34-32 33
10 Буковина 25 9 6 10 22-25 33
11 Зирка 25 9 6 10 22-27 33
12 Гелиос 24 7 9 8 22-31 30
13 Титан 25 8 6 11 25-36 30
14 МФК Николаев 25 8 4 13 33-39 28
15 Авангард 24 6 9 9 20-26 27
16 Динамо-2 24 5 7 12 20-25 22


Бомбардиры:
11 – Александр Акименко (Сталь);
10 – Михаил Сергийчук (МФК Николаев), Руслан Качур (Гелиос);
9 – Сергей Старенький (ФК Александрия);
8 – Александр Сытник, Иса Шериф (оба – Олимпик), Сергей Кравченко (Титан), Владислав Насибулин (ФК Полтава), Сергей Нудный (Титан).

Анонс
Матч 14-го тура. 30 апреля
Сталь – Динамо-2
Анонс 26-го тура
3 мая
Олимпик – Нефтяник
ФК Сумы – МФК Николаев
Буковина – ФК Александрия
Гелиос – Титан
Украгроком – Авангард
4 мая
ФК Полтава – Динамо-2
Сталь – Зирка
Нива – Десна