Кубок Азії. КНДР - Саудівська Аравія: ВІДЕОтрансляція

Кубок Азії. Початок 14 січня 2015 року о 9:00.

Ситуація у групі B складається таким чином, що програш у цьому матчі практично гарантує команді дострокову путівку додому. А ось перемога дає серйозні шанси на вихід із групи. Все чи нічого!

Бігати корейці, звичайно, бігають, але не виходить у них навіть за рахунок самовіддачі стримувати атаки суперника. Багато вільних зон залишається, програється як верхова боротьба і позиційна. В атаці не вистачає швидкості, креативу, нестандартних кроків. Коротко - все погано!

Саудівська Аравія хоч і програла Китаю 1-0, але за грою могла і мабуть навіть мала вигравати. Перший тайм при рівній боротьбі проходив з невеликою перевагою на користь Китаю, а от у другому "орли пустелі" зім'яли китайців і притиснули їх до своїх воріт.

Було і багато небезпечних моментів, і нереалізований пенальті, і дуже небезпечні проходи та передачі з флангів. А потім шалений дальній удар зі штрафного, рикошет і виймайте.

Якщо Саудівська Аравія продемонструє таке ж бажання та прагнення до перемоги, як у другому таймі з Китаєм, то КНДР доведеться несолодко.